UMEM BECERİ'10 
Ön Başvuru
UMEM BECERİ'10 KURS BİLGİLENDİRME SERVİSİ
Uzmanlaşmış Meslek Edindirme Merkezleri (UMEM) Beceri'10 Projesi; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB-ETÜ) arasında imzalanan protokol kapsamında ilk etapta 19 ilde başlatılmış olup, gelinen noktada 81 ilde uygulanmaya devam etmektedir.

Proje kapsamında iş arayanlar, ilk etapta sanayi alanındaki kurslara katılarak mesleki eğitim alıyor. Kurslara katılmaya hak kazananlar, en son teknolojiyle yenilenen okullarda mesleki eğitim alırken, günlük 15 TL cep harçlığı kazanıyor ve genel sağlık sigortasından faydalanıyor. Hem teorik, hem de staj eğitimini başarıyla tamamlayan kursiyerler istihdam ediliyor.İlinizde açık olan kurslara başvuru yapmak için lütfen tıklayın.

Eğer ilinizde açık kurs yoksa, kurslara ön kayıt yaptırabilirsiniz. UMEM Beceri'10 projesi kapsamında açılacak kurslar hakkında bilgilendirilmek için aşağıdaki kayıt formunu eksiksiz doldurunuz.Seçtiğiniz ilde açılan kurslar ile ilgili olarak tercihiniz doğrultusunda E-posta ya da SMS ile bilgi verilecektir.

Kurslara başvuru yapmak için, öncelikle http://www.iskur.gov.tr adresinden, İŞKUR sistemine kayıt olmanız gerekmektedir.
Daha sonra, UMEM Beceri'10 Başvuru bağlantısından, ilgili kursa başvuru yapabilirsiniz.Proje ile ilgili detaylı bilgi için www.beceri10.org.tr veya www.umem.org.tr adreslerinden birini ziyaret edebilirsiniz.


UMEM BECERİ'10 KURS BİLGİLENDİRME SERVİSİ KAYIT FORMU
* T.C. Kimlik Numarası:
* Adı:
* Soyadı:
* E-posta Adresi:
* İli :
* Açılacak Kurslar Hakkında Nasıl Bilgilendirilmek İstiyorsunuz ? SMS E-POSTA
Cep Telefonu: 0 () Örnek: 0(5xx)1234567
Bilgilendirme servisine daha önce kaydolduysanız ve bundan sonra E-posta ya da SMS ile bilgilendirilmek istemiyorsanız UMEM Beceri'10 Bilgilendirme Servisi İptal bağlantısından aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.
© 2010 - 2011 TOBB